• Obnovljeno
Jw3213a Ručni Pon Optical Power Meter 1310/1490/1550nm (s VFL i optički mjerač snage)

Jw3213a Ručni Pon Optical Power Meter 1310/1490/1550nm (s VFL i optički mjerač snage)

Ocjena proizvoda:
HRK 1265.94

Na skladištu
U trgovini

html{margin : 0;padding : 0;border : 0; - webkit-text-size-adjust : 100% ; - ms-text-size-adjust : 100% }html,body,div,span,object,iframe,h1,h2,h3,h4,h5,h6,p,blockquote,pre,a,abbr,acronym,address,code,del,dfn,em,img,q,dl,dt,dd,ol,ul,li,fieldset,form,label,legend,article,aside,details,dialog,figcaption,figure,footer,header,hgroup,menu,nav,section,summary{margin : 0;padding : 0;border : 0;font-size : 100% ;font : inherit;vertical-align : baseline}tablica naziv stavke tbody,tfoot,elementi thead,tp,TN,td{margin : 0;padding : 0;font-size : 100% ;font : nasljedstvo}article,aside,details,dialog,figcaption,figure,footer,header,hgroup,menu,nav,section,summary{display : block}audio,platna,video{display : inline-block;*display : inline;*skala : 1}audio : ne ([kontrole]){display : none;visina : 0}ol, ul{list-style : none}ol{list-style : decimal}ul{list-style : disc}li{margin-left : 30px; display : list-item}dd{margin : 0 0 0 40px}str nav,nav ol{list-style : none;list-style-image : none}st ol st, {list-style-type : circle}st ol ol,str ave,ave str str str str str{list-style-type : kvadratnom}stol{border-collapse : collapse}naslov td,td{font-weight : 400;float : ne!važno je da}p{margin : 0 0 1.5 em}hr{clear : oboje; height : 0; overflow : skriveno}h1{margin-bottom : .5em}h2{margin-bottom : . 75em}h3{margin-bottom : 1em}h4{margin-bottom : 1.25 em}h5{margin-bottom : 1.5 em}h6{}blockquote : before, blockquote : after, q : before, q : after{content : 'content : none}blockquote, q{quotes : """"}blockquote{margin : 1em 40px}dfn{font-style : italic}mark{background : #ff0; color : #000}code, kbd, pre samp{font-family : monospace, serif;_font-family : 'courier new', monospace;font-size : 1em}pre{white-space : pre;white-space : pre-wrap;word-wrap : break-word}sub, sup, small{font-size : 75%}sub, sup{line-height : 0; position : relative;vertical-align : baseline}sub{bottom : -. 25em}juha{top : -.5em}b,jak{font-weight : 700}kratica kratica{border : 0;font-opcija : normal}del{text-decoration : linearna kroz}tvrtka IMG{цвет : прозрачный;шрифт-размер : 0;границы : 0;вертикальный-выровняйте : середина;-МС-интерполяция-режим : бикубическая}a img{border : none}svg : not (root){overflow : hidden}fieldset{border : 1px solid silver;margin : 0 2px;padding : .

Ključne značajke

brend:
Joinwit
Broj Modela:
JW3213A
Model:
optički mjerač snage pon
Niz mjerenja 1310nm visoka:
-40~+10 dbm
Niz mjerenja 1490nm:
-40~+10 dbm
Niz mjerenja 1550nm:
-40~+20 dbm
Plastični Mjerni Valna Duljina:
850nm/1300nm/1310nm visoka/1490nm/1550nm/1625nm
Optički priključak(PON modul):
FC/SC / ST međusobno
Niz mjerenja(normalni modul OPM):
-70~+6
Valna duljina(modul VFL):
650нм

Možda će vam se i ovo svidjeti

30 metara MPO/MTP(ženski) - LC OM4 12-нитный svjetlovodni kabel za modul QSFP+SR

HRK 1079.94

30 metara MPO / MTP (ženski)LC OM4 12нитный svjetlovodni kabel za QSFP+SRNapomena : dužina i priključak podešava, pls, ne ustručavajte se da me kontaktirate za ponudu.Podaci za narudžbu : Priključak optičkog vlakna : LC, ST, FC, SC, MTRJ, DIN, D4, E2000, Tip sučelja Ferrule MPO : APC , RAČUNALA, jezgra vlakna UPC : Симплексный, двухшпиндельный vrsta vlakana; мультимодный(50 / 125) / (62.5 / 125) ,однорежимный (9 / 125) promjer vlakana (mm) : Φ 0.9, φ 2.0, Φ 3.0 duljina kabela; prilagoditeDostava šaljemo sve proizvode diljem svijeta za besplatno putem economy shipping...

1 par high-end gigabitni optički Медиаконвертер 10/100 / 1000mb / s одномодовый single fiber SC-luka 20 km

HRK 286.80

1 par highend gigabitni optički Медиаконвертер 10 / 100 / 1000mb / s одномодовый single fiber SCluka 20 kmNapomena : mogu ispisati svoj Logotip na sudoperu pretvornika medija ako skupni nalog , a zatim ako je potrebno , možete kontaktirati mi , naknada za tiskanje 20 za prvi puta , onda slobodno za drugi puta i budućnost ...

Za brokata kompatibilan modul transpondera 10G-SFPP-SR 10G Мультимодный SFP+ SR

HRK 179.94

Za brokata kompatibilan, modul transpondera 10 GSFPPSR 10 G Мультимодный SFP+ SR100% kompatibilnost, testiranje u dobrim uvjetima zajamčenoVisoka kvaliteta s certifikatom CE&FCC, zamjena za 1 godinu i garancija na 3 godine.Kvalitetu telekomunikacija,konkurentne cijene, samo 10% 20% od početne jedne cijeneStanje ProizvodaNudimo visoko kvalitetne modul transpondera SFP (miniGBIC), koji je 100% kompatibilan sa originalnim,može u potpunosti vjerovati vašem sami требовательному aplikaciji LAN / WLAN, голосовому projektu ili implementaciju mreže, svi proizvodi imaju garanciju od 3 godine i doživotno tehničku podršku.Dostava šaljemo sve proizvode diljem svijeta za besplatno putem economy shipping...

20 Mw ručka tip aluminijski vizualni lokator kvarova sa FC na LC adapter fiber-optički kabel tester metar za CATV LC / FC / SC / ST 10-20 km

138.00 -5 % HRK 131.00

1 Karakteristike mqw LD optički izvor radeći način rada : CW i GLINT FC, SC, ST,LC zajedničko sučelje duži udaljenost pregleda raste izlazna snaga je jaka i izdržljiva konstrukcija slike olovke sudopera, udoban za dobra i nosi 2 Funkcija : pronađite odricanje vlakana, kao i pregled kvara трещиноватости i savijanjem u slijepoj zoni OTDR oznaka vlakana od glavobolja strane na krajnjoj ivici mehanički optimizacija skok točke 3 Primjena : Telekom (unikacije), projekt CATV PDS dizajn i održavanje optički компонентное izrada i ispitivanje drugi projekt vlakana 4 specifikacije : dužina vala : 650nm izlazna snaga : 20mw spojnica : ukupni FC / ST) FCLC Fiber Adapter dostupan sučelje LC frekvencija : 1 Hz snaga : AA 1.5 u radna temperatura : od 10 do +45 raspon : 1520 km proizvod ne sadrži test olovku baterije koja se koristi u određenom razdoblju, ako je svjetlost slaba, može biti keramički TUBENORMAL istrošeni ili pokvareni mogu biti evidentirani za zamjenu uklonite keramičke cijevi...

ABS BOX SC APC 1x6 fiber optički razdjelnik dužina vlakana 1 m PLC cjepidlaka

HRK 138.00

ABS BOX SC / APC 1x6 fiberoptički razdjelnik dužina vlakana 1 m PLC cjepidlakaKarakteristikeNiske uneseni gubitak i izvan PDLNajviše vremena kanalaIznimna pouzdanost i stabilnostŠiroka radna valna duljinaAplikacijeFTTX sustavaLAN, WAN i metroAnalogni / digitalni pasivne optičke mrežeCATV mrežeDruga područja primjene u fiberoptičkih sustavaКонкретизацияPostavke1×6Radna valna duljina (Nm)12601650Vrsta VlakanaG657 A1 ili određenog od strane klijentaUneseni gubitak (db) (klasa P / S)10.2 / 10.5Ujednačenost gubitaka (db)0.8Поляризационно zavisni gubitak(db)0.2Возвращенная gubitak (d B)(Klasa P / S)55 / 50Usmjerenost (db)55Gubitak u ovisnosti o valnoj duljini (db)0.3Stabilnost Temperature(4085) (db)0.4Radna Temperatura4085Temperatura Skladištenja4085Veličina modula ABS (mm)100×80×10120×80×18120*80*18140×115×18Naveden bez priključaka.Podaci za narudžbuProizvodLukaUlazStil PleteniceUlazIzlazni Stil PleteniceIzlazni PriključakDužina VlakanaPROGRAMABILNI LOGIČKI KONTROLER0108=1x60=golo vlakno1=900umSlobodnu cijev2=900um Jacket3=2,0 ммкабель4=3,0 ммкабель0=Nema1=SC / PC2=SC / APC3=FC / PC4=FC / APC5=ST / PC6=ST / APC7=LC / PC8=LC / APC0=golo vlakno1=900um2=900um3=2,0 mm4=3,0 mm0=Nema1=SC / PC2=SC / APC3=FC / PC4=FC / APC5=ST / PC6=ST / APC7=LC / PC8=LC / APC0=0,5 m1=1m2=1,5 m3=2 MKada se slike i opisi ne odgovaraju, opis i naslov su točniSlike samo za referencu...

1550nm 16 izlaza luka EYDFA s priključkom SC/APC

HRK 9888.00

1550nm 16 izlaza luka EYDFA s priključkom SC / APC 1 Opis proizvodaSerija XW50 EYAxx 1550nm иттербийdopiranim vlakno pojačalo je dizajniran i proizveden u skladu sa standardima razini komunikacije, jačanje optički signal 1550nm, koji se uglavnom koristi za signal tv slika, digitalnih televizijskih signala, telefonskih govornih signala i signala podataka (ili kompresije podataka) za prijenos optičkih vlakana na velike udaljenosti.Opremljen s стабилизированной optički kruga snage izlaza i upravljačkog kruga стабилности temperature uređaja laserske pumpe термоэлектрической охлаждая kako bi se osiguralo najbolje reprezentacije opreme i стабилность laser dugom životu...

EPON ONU, XW-HG801H single GE ethernet port Epon terminal FTTH ONU kompatibilan s HUA WEI ZTE OLT

99.00 -5 % HRK 94.00

EPON ONU, XWHG801 H single GE ethernet port Epon terminal FTTH ONU kompatibilan sa HUAWEI, ZTE OLTModelKonfiguracijaVeličina / komLOKALNA MREŽATelefonBežični Pristup InternetuPPPOEFirmwareXWHG801 H1 GENEMANEMADAEngleski163*138*37 mm / 0,4 pscKomentareEPONPrimjena i prednosti : Echo Life XWHG801 Hto je unutarnji optički mrežni terminal (ONT) u rješavanju Huawei FTTH...

0.65 m (2 ft) HPE JD095C kompatibilan 10G SFP + pasivni bakreni kabel Twinax direktni ulazak

HRK 132.00

HPE JD095 C kompatibilan kabel 10 G SFP+ DAC Twinax (0,65 metara, pasivni, SFP+ na SFP+, 30 AWG)Detalji proizvoda HPE pravi JD095 C Naziv davatelja LODFIBER Vrstu priključka SFP+ na SFP+ Maksimalna brzina prijenosa podataka od 10 Gbit / s tip kabela pasivni bakreni kabel kabel AWG 30 AWG Duljina kabela 0.65 m(2 ft) ljuska materijala PVC (OFNR) temperatura od 0 do 70°C (od 32 do 158°F) HTSusklađeni kod 8544700000 potvrda Kvaliteta i standardi su osnova LODFIBER...

1 par 10/100/1000 Mbit / s fiber-optički Ethernet Media Converter Gigabite Single Single Mode Fiber s 8 RJ45 UTP i 1 SC-luka

HRK 383.34

1 par 10 / 100 / 1000 Mbit / s fiberoptički Ethernet Media Converter Gigabite Single Single Mode Fiber s 8 RJ45 UTP i 1 SClukaSingle fiber Медиаконвертер 10 / 100 / 1000mb / s omogućuje jednostavno i ekonomično rješenje za nadogradnju bakrene mreže do optičkih vlakana, proširiti pokrivenost signala...

3M LC UPC to SC UPC Duplex 2.0 mm 10G OM3 fiber optički patch kabel

HRK 71.94

Ove многомодовые dupleks fiberoptički patch kablovi 50 / 125um završavaju fiberoptičkim priključcima LC na oba kraja (LCLC) Ovi konektori snapin, koji se nazivaju sjajni priključcima, malom priključcima ili lokalnim priključcima, obično se koriste za spojeve visoke gustoće i kompatibilan s uređajima za plugandplay, kao što SFP modula i transpondere XFP.Naš asortiman role optičkog kabela patch kabela završava modernim priključcima i dostupan je u bilo kojoj kombinaciji ST, SC, LC i MTRJ s vrstama poliranje PC, UPC ili APC susret vašim standardne ili prilagođene konfiguracije...

Vijesti

Potpišite se i već danas dobijte pet najboljih ponuda zagarantovano po najboljoj cijeni.